Naši turniri

Apartmani

DownloadPrijava

Korisni linkovi"2nd Mostar Open 18&U 2014"

Rujan mjesec tenisa u Mostaru

 

Teniski klub Mostar je u mjesecu rujnu ove godine domaćin i organizator dva značajna međunarodna turnira. Turniri su iz kalendara međunarodne teniske federacije ITF). Ugostit ćemo juniore i juniorke iz više od 25 zemalja Europe i Svijeta. Veliki broj tenisača i tenisačica će gostovati u našem geadu i našem klubu u dva turnira pod nazivom „Mostar Open“ Prvi se igra od 16 do 21 rujna a drugi 30 rujna do 05 listopada ove godine. Pozivamo ljubitelje tenisa i sporta općenito a također i medije da prate ova dva, za nas i za naš grad, važna sportska događaja. Mečevi će se igrati u navedenom periodu, svakim danom od 9 do 18 sati, tjekom cijelog dana a polufinalni i finalni mečevi će biti posebno najavljeni.