Download

Prijava

Korisni linkovi

7. DVORANSKO PRVENSTVO HERCEGOVINE - TURNIR PAROVA HUT

7. DVORANSKO PRVENSTVO HERCEGOVINE - TURNIR PAROVA HUT( Hrvatska unija tenisača)TOUR SERIJE 1000 i više je nego uspješno održan 30.-31.01.2016. u Širokom Brijegu u organizaciji TK GRUDE iz Gruda.

Na turniru je sudjelovalo 30 parova u konkurenciji GOSPODA -45; 9 parova u konkurenciji GOSPODA 45+ i 4 para u konkurenciji MIX PAROVA. Među ostalima na turniru je sudjelovao i jedan par iz našeg kluba „Teniskog kluba Mostar“ i to Ranko Primorac i Igor Musa. Oni su igrali u konkurenciji GOSPODA -45 i osvojili visoko, treće mjesto. Do ovog rezultata Primorac i Musa su došli prvo plasmanom na drugo mjesto u grupi 8 Round Robin, a nakon toga u glavnom turniru, pobjedama, u prvom kolu par Bucalo-Marić 6/4 ; 6/4, u drugom Mikulić-Bracić 6/7 ; 6/2 ; 12/10,  u trećem Galić-Budimir 6/3 ; 6/3. Nažalost u polu finalu su protivnici Milinović-Visković bili bolji 7/6 ; 6/1. U dva dana prikazan je tenis na izuzetno visokom nivou a najbolji su bili: GOSPODA -45: Brkić Josip i Dodig Željko koji su u finalu pobijedili prošlogodišnje pobjednike Milinović Hrvoja i Visković Anđelka rezultatom 6/1 ; 2/6 ; 10/5 GOSPODA 45+: Abramović Nino i Parac Davor koji su u finalu pobijedili pobjednike iz 2014. Drčelić Ivana i Dupor Srećka rezultatom 7/6 ; 7/6 MIX PAROVI: Pobjednici ove kategorije su Gott Blanka i Garac Vedran, ili a drugo mjesto osvojili su Škarica Sonja i Svalina Tihomir.  Domaćin,  Rafael Mikulić Rafo uložio je izuzetno veliki trud i u potpunosti opravdao svrstavanje ovog turnira u HUT TOUR SERIJU 1000 a postavlja se pitanje neće li ovaj turnir uskoro prerasti u GRAND SLAM HERCEGOVINE.